top of page
yulya_blog.jpg
Юлія
Севастьянова
Діагноз: рак молочної залози, І стадія

Facebook:

Юлія Севастьянова

ЮЛЮ, РОЗКАЖІТЬ ПРО СЕБЕ. ЧИМ ЗАЙМАЄТЕСЯ В ЖИТТФ?

Мені 26 років. За освітою я економіст, але завжди любила працювати з людьми, тому після закінчення університету працювала HR-ом в комп'ютерній академії. В 22 роки я вперше стала мамою, а в 25 років — вдруге. Останні 3 роки моя професія — мама. Захоплююсь тренуваннями в тренажерному залі, плаванням, велопрогулянками, фотографією. А ще пишу вірші.

105337595_3223429674.jpg

ЯК І КОЛИ ВИ ДІЗНАЛИСЯ ПРО СВІЙ ДІАГНОЗ?

В листопаді 2019 я дізналася, що чекаю другого малюка, якого ми планували і дуже хотіли. Щастю не було меж. Але на 12-му тижні вагітності я намацала маленьку кульку у лівій груді. Побігла на УЗД. Висновок з УЗД: осумкована гематома. Лікар порекомендував спостерігати за гулькою до пологів і запевнив, що після пологів, в процесі лактації, гематома розсмокчеться і безслідно зникне.

Я заспокоїлася, але ненадовго. Гематома стала рости і за місяць з маленького зернятка збільшилася до розміру курячого яйця. 

Я пішла на прийом до хірурга-онколога. Аналіз біопсії нічого поганого не показав, але через тиждень ця гематома збільшилася ще в два рази і стала розміром з гусяче яйце. Лікар прийняв рішення оперувати. Мене запевнили, що малюку всередині нічого не загрожує, він повністю сформований і його надійно захищає плацента.Так, на 20-му тижні вагітності мене прооперували. Через деякий час в палату зайшов хірург, розповів, як пройшла операція і озвучив мені страшне слово: РАК.

МОЖЕТЕ ПРИГАДАТИ СВОЇ ЕМРЦІЇ В ЦЕЙ МОМЕНТ?

Мені було дуже страшно. Було страшно за малюка, який мав скоро народитись, за синочка, якому було на той момент лише 2 рочки і 8 місяців і який з нетрпінням чекав мене вдома. Кілька днів не могла спати, прокидалася в сльозах і в задусі. Я з жахом чекала на результати гістології. Два тижні пекла і очікування...

ЧИ БУЛА МОЖЛИВІСТЬ ВІДКЛАСТИ ЛІКУВАННЯ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ?

Спочатку мені казали, що час є. Але я віддала скельця та блоки на гістологію до приватної лабораторії і діагноз виявився складнішим, ніж на початку. Хіміотерапевт мені чітко сказав, що в мене немає часу чекати і треба обов'язково починати хіміотерапію.

Знайти хіміотерапевта, який би не побоявся взяти на себе таку відповідальність, виявилось дуже непросто. 

photo_2020-08-31_16-.jpg

Ми з чоловіком об'їздили безліч клінік, я обнишпорила весь інтернет, різноманітні форуми і спільноти. Зрештою, ми таки знайшли свою лікарку. Під час вагітності я успішно пройшла 4 хіміотерапії.25 червня народився наш синочок, Даніїл. Я вдячна Богові за щастя бути мамою!

ЯК ВИ І МАЛЮК ПОЧУВАЄТЕСЯ ЗАРАЗ? ЩО ПОПЕРЕДУ?

Данііл росте, гарно набирає вагу та щоденно радує мене . Я продовжую хіміотерапію. Пройшла вже 11 курсів . Залишилось 5 . Готуюся до операції.

ЯК ПОЯСНЮВАЛИ СТАРШОМУ СИНУ ВІДСУТНІСТЬ ВОЛОССЯ? ГОВОРИЛИ З НИМ ПРО РАК?

Ні, про рак я з ним не говорила. Розказала йому, що мама хворіє. Волосся в мами не буде, але це не назавжди. Я відрізала волосся за тиждень до початку першої хіміотерапії, 1 квітня. Перше, що сказав мені син у цей день: «Мама, все буде добре. Я не боюся». Це саме ті слова, які я хотіла почути.

117769065_3378051975.jpg

ЧИ ПРАВДА, ЩО РАК ДІЛИТЬ ЖИТТЯ НА ДО І ПІСЛЯ?

Звичайно, на 100%. Після того, як мені оголосили діагноз, я зрозуміла, що життя вже не буде таким, як раніше. Я стала цінувати життя, кожну хвилинку. Стала прислуховуватись до себе, до своїх потреб, бажань, мрій. Не відкладаю в довгий ящик те, що можу зробити зараз.

БЕЗ ЧОГО НЕ УЯВЛЯЄТЕ СВОЄ ЖИТТЯ?

Без любові, радості і віри. Я радію і дякую Богові за все. Навіть за такі випробування, які випали на мою долю. Вони мене загартовують. Вірю в перемогу. Люблю життя, дітей, друзів.

ЧИ ПОТРІБНИЙ УКРАЇНЦЯМ КОЛ-ЦЕНТР #ВАРТОЖИТИ? ЧОМУ?

Звичайно! Психологічна допомога — це дуже важливо. Коли тобі озвучують діагноз «рак», то, не зважаючи на те, хто з тобою поруч, ти все одно залишаєшся один-на-один з хворобою і своїми емоціями та переживаннями. Кол-центр не дасть можливості залишитися наодинці зі своїми страхами та фобіями.

Не опускати руки, не втрачати віри та шукати саме «свого» лікаря. Позитивний настрій — це 90 % успіхів. Я вірю, що рак — це не вирок

ЯКБИ РАК МОЖНА БУЛО ПОРІВНЯТИ З ЯКИМОСЬ ХУДОЖНІМ ПЕРСОНАЖЕМ, ХТО Б ЦЕ БУВ І ЧОМУ?

На думку одразу приходить «Красуня і чудовисько». Рак — це чудовисько. Але треба лише навчитися бути добрішим, любити себе і оточуючих, бути коханим — і чари зникнуть. Позитивні та щирі емоції здатні творити чудеса.

Історія Юлії Севастьянової

КОЛ-ЦЕНТР ДЛЯ ОНКОПАЦІЄНТІВ ТА ЇХ БЛИЗЬКИХ

ЯК ЦЕ ПРАЦЮВАТИМЕ?

Кол-центр #ВАРТОЖИТИ матиме три окремі лінії допомоги для онкопацієнтів та їх близьких

Гаряча лінія допомоги

 

Експерти допоможуть отримати відповіді на будь-які запитання, пов'язані з онко. За принципом «рівний — рівному» на цій лінії працюватимуть онкопацієнти з ГО «Афіна. Жінки проти раку», які мають трирічний досвід надання фахової допомоги онлайн

Психологічна допомога

 

Професійні онкопсихологи зможуть надати онкопацієнтам та їх близьким необхідну фахову консультацію. До 22 липня 40 окнописхологів проходять навчання роботі на гарячій лінії, яке спеціально розробила для них Українська Асоціація Онкопсихологів під керівництвом начальниці штабу Алли Антонової

Таксі для онкопацієнтів

 

Наші партнери онлайн-сервіс Uklon і мережа АЗК WOG надають 10.000 безкоштовних поїздок для онкопацієнтів в 15-ти містах України. Безкоштовне таксі довезе онкопацієнтів в державний окноцентр і назад додому

bottom of page