top of page

Ми підтримуємо

VZh_support_01.png

Проєкт «Я, Ніна»

«Я, Ніна» – це великий місійний мультимедійний проєкт, заснований на реальних подіях з життя відомої журналістки та телеведучої Яніни Соколової. Проект «Я, Ніна» допомагає онкохворим людям усвідомити цінність свого життя та почати боротися за нього.

90132185_34814091941.jpg

Афіна. Жінки проти раку

ГО Афіна. Жінки проти раку — це пацієнтська спільнота, що об'єднує жінок, які захворіли на рак. Організація створена в 2017 році для захисту прав та інтересів дорослих онкопацієнток. Наша головна мета — забезпечити всіх онкопацієнтів України сучасним ефективним лікуванням. Напрямки діяльності Афіна. Жінки проти раку — інформаційна та психологічна підтримка, консультаційний супровод та адвокація онкопацієнтів через закриту групу, сторінку, сайт, газету та телефони.

Ми хочемо бачити країну, в якій кожен мав би доступ до всіх необхідних ліків.
Вільну від стереотипів, що існують навколо онкопацієнтів.


Р/р ГО «Афіна. Жінки проти раку»
IBAN UA893802690000026004056233433
ПриватБанк ЄДРПОУ 41591842.

VZh_support_05.png
Благодійний фонд паліативної допомоги «ЛаВіта»

Благодійний фонд паліативної допомоги ЛаВіта захищає інтереси та права пацієнтів з невиліковними хворобами та їхніх близьких. Паліативний діагноз — початок важкого та усвідомленого періоду. Час на дрібні радощі, здійснення мрій, час, аби зізнаватися в любові, попросити вибачення та вибачити. Ми хочемо, аби важкий діагноз не був синонімом нестерпного життя. Це можливо, якщо не боляче, не страшно і не самотньо.

Ви завжди можете розраховувати на консультацію за номером: +38 067 372 17 12
Знайти корисну інформацію по догляду та про життя з тяжкохворю людиною.

Якщо ви потребуєте допомоги — заповніть анкету онлайн.

Hair For Share

Соціальна ініціатива Hair For Share, яка виготовляє перуки для дітей, що втратили волосся внаслідок хіміотерапії.

Починаючи з 03.09.19, в рамках Дня Донора#nbsp;— Red Brunch #3 від команди проекту «Я, Ніна», кожен бажаючий може віддати своє волосся на потреби онкохворих дітей.
Професійний перукар зробить чудову стрижку і збере ваше волосся для того, щоб з нього можна було виготовити перуку. Довжина волосся має сягати понад 35 см.

Слідкуйте за анонсами наступного заходу та детальною інформацією на сторінці
«Я, Ніна»

VZh_support_02.png
bottom of page