top of page
cover.jpg

#таксідлядонора

Безкоштовне таксі для донорів крові на період повного локдауну у зв'язку із COVID-19

Лінія не працює

Послуга замовлення безкоштовного таксі до Центру крові та додому в 26 містах України. Проект реалізовано спільно з онлайн-сервісом Uklon, мережею автозаправок WOG та ДонорUA.

 

Мета: Вирішити проблему критичної нестачі донорської крові для онкохворих під час пандемії COVID-19, культивувати свідоме донорство в Україні.

 

Результати:

1518 донорів у 26 містах України протягом 63 днів здали кров для потреб онкохворих.

4554 врятованих життя!

464 небайдужі громадяни долучилися до збору коштів, загалом вдалося зібрати 81852 грн на поїздки для донорів.

Під час пандемії коронавірусу по всій країні виникла серйозна проблема — критична нестача донорської крові і неможливість її здати через те, що робота громадського транспорту фактично паралізована

Донорська кров є повітрям для 300 000 українців, які щодня потребують допомоги. Ми не маємо права втратити бодай одне життя через нестачу донорської крові у зв'язку з карантином і суворими обмежувальними заходами.

Завдяки колаборації Фундації #ВАРТОЖИТИ з онлайн-сервісом Uklon,
 послуга безкоштовного #таксідлядонора доступна у всіх містах, у яких паралізовано рух громадського транспорту у зв'язку із пандемією COVID-19 і де працює онлайн-сервіс Uklon.

Послуга таксі є тимчасовою і діє до закінчення карантинних обмежень або до вичерпання ліміту безкоштовних поїздок.

DSC01071.jpg

Як замовити безкоштовне таксі?

Впродовж усього періоду карантину донори крові можуть скористатися послугою безкоштовного #таксідлядонора у наступних містах:
- Полтава
- Запоріжжя

Заплануй кроводачу


Щоб замовити безкоштовне авто, заплануй свій візит в центр крові у Полтаві або у Запоріжжі


Замов авто


В день здачі крові зателефонуй в кол-центр #ВАРТОЖИТИ і наші оператори-волонтери викличуть тобі безкоштовне авто до центру крові, а після кроводачі — назад додому або на роботу

 

5522


Для абонентів lifecell та Vodafone
* Вартість дзвінків безкоштовна


+38 (093) 170 72 19


Для абонентів Kyivstar
* Вартість дзвінків дорівнює вартості дзвінків на номери інших мобільних операторів


Документи донора


Після кроводачі оператор кол-центру попросить донора надіслати довідку про здійснену кроводачу для того, щоб викликати таксі у зворотню сторону.

Як це працює?

Графік роботи лінії таксі 


7:00-17:00 з понеділка по п'ятницю
Вихідні: субота, неділя


На лінії працюють волонтери зі всієї України і не тільки.

Основні положення
 

 • Послугою безкоштовного #таксідлядонора може скористатись виключно донор, який їде в центр крові або назад.

 

 • Замовити послугу безкоштовного таксі можна виключно до центру крові за місцем проживання донора, а також назад.

 

 • Послуга безкоштовного таксі недоступна до приватних лікарень чи інших клінік, а також у інших містах України, окрім Запоріжжя та Полтави.

 

 • Послуга безкоштовного #таксідлядонора недоступна для власних потреб донора або його родичів.

 

 • Послугою безкоштовного таксі не можуть користуватися лікарі та інший медичний персонал, які є працівниками центрів крові.

 

 • Фундація #ВАРТОЖИТИ не несе відповідальність за життя та здоров'я донорів і не надає послуг, які виходять за рамки компетентності операторів лінії таксі кол-центру #ВАРТОЖИТИ.

 

 • У випадку, якщо фізичний стан донора під час поїздки на таксі погіршується через донорство, Фундація #ВАРТОЖИТИ та компанія-перевізник не несуть відповідальності за пасажира, проте зроблять все можливе, щоб допомогти.

 

 • У випадку замовлення послуги безкоштовного #таксідлядонора до будь-якої іншої точки призначення, крім центрів крові, у наданні послуги буде відмовлено.

 

 • Вартість однієї поїздки не може перевищувати 300 грн.


  Гарантуємо конфіденційність, але:
   

 • Задля уникнення шахрайства, оператор лінії таксі залишає за собою право вимагати додаткові персональні дані про донора під час його дзвінка на лінію таксі кол-центру #ВАРТОЖИТИ.

 • У випадку відмови донора надати операторові лінії таксі інформацію, що підтверджує донорство, останній залишає за собою право відмовити у наданні послуги безкоштовного таксі.

Донорська кров однаково потрібна в:

Онковідділеннях
 

Дитина, яка лікується від онкозахворювання, потребує близько 40 донорів протягом всього лікування.

Пологових будинках
 

Мама, яка щойно народила при складних пологах, не зможе вижити без донорської крові. А щоб зупинити кровотечу, інколи і 10 донорів замало.

Військових госпіталях
 

Кров постійно потрібна хлопцям і дівчатам, які захищають нас на сході країни, адже всі травми, що вони отримують там — ми лікуємо тут.

Опікових центрах
 

При опіках різного ступеню потрібно постійне переливання плазми, як основної рідини, що допомагає якнайшвидше відновитись людині. Інколи і 30 донорів недостатньо для порятунку однієї людини при опіках.

Хірургічних відділеннях
 

Дітки, які потребують операції на серці чи при пересадці, люди, що мають гінекологічні захворювання чи потребують будь-якого хірургічного втручання, не можуть пройти успішно відновлення, а інколи й саму операцію без переливання крові. Мінімум 2 донора потрібно, щоб такі люди жили.

Пацієнтам, які мають захворювання крові (анемія та інші)
 

Хронічно хворі люди, для яких компоненти крові є життєво необхідними, не виживуть без донорської крові.

bottom of page