top of page
DSC03478_3.jpg
photo (1).png

МАРАФОН ПОДАРУНКІВ

Ми проводимо благодійні марафони, щоб зібрати частину необхіної щомісячної суми і покрити витрати на роботу лінії психологічної допомоги кол-центру #ВАРТОЖИТИ для онкопацієнтів та їхніх близьких.

16 червня 2021 Фундація #ВАРТОЖИТИ запустила першу безкоштовну лінію психологічної допомоги для онкопацієнтів та їхніх родичів в рамках всеукраїнського кол-центру #ВАРТОЖИТИ.

58 психологів зі всієї України і не тільки пройшли двомісячний курс від Української Психоонкологічної Асоціації, здали фінальний тест і надають фахові консультації на лінії, а ми робимо все можливе, щоб онкопацієнти та їхні близькі отримали таку необхідну кваліфіковану і безкоштовну підтримку.

Кол-центр #ВАРТОЖИТИ існує виключно за кошти благодійників та невеликих грантів. Щомісяця витрати збільшуються і команда зростає. На даний момент команда кол-центру налічує практично 93 людей, 83 з яких — волонтери, а 8 — команда бек-офісу і 2 керівниці лінії психологічної підтримки. Ці 10 співробітників щодня ходять на роботу і роблять все можливе, щоб онкопацієнти та їхні родичі з усіх куточків України мали можливість звернутися до нас.

6
insta
3_2
COVER_OKSANA__
TG_INSTA_MAILCHIMP
__12
_
__insta

14

Марафонів

2 610

Доброчинців

659 255

Задонейтили

wix_111111.jpg
кавер_пост (1790 × 1046 пикс.) (1680 × 900 пикс.) (1680 × 900 пикс.) (17).png

Біжимо, щоб інші жили
Біжимо, бо #ВАРТОЖИТИ

Wix City Сross в підтримку кол-центру для онкохворих
Wix City Cross

WIX CITY CROSS

Кол-центр #ВАРТОЖИТИ — єдиний всеукраїнський координаційний центр безкоштовної допомоги і підтримки онкопацієнтів та їхніх близьких, над яким другий рік поспіль працює команда Фундації #ВАРТОЖИТИ.
Проєкт не фінансується державою, не має жодного постійного джерела фінансування і працює за рахунок благодійних внесків українців зі всього світу, поодиноких грантів та завдяки підтримці соціально-відповідальних компаній, які безкоштовно надають ряд своїх послуг.

Коммюніті IT-компанії Wix долучилися до запуску найважливішої лінії кол-центру #ВАРТОЖИТИ — лінії психологічної підтримки для онкопацієнтів та їхніх близьких і допомагають нам зібрати кошти на роботу лінії.

оо.jpg

ПІДТРИМАЙТЕ ФУНДАЦІЮ
#ВАРТОЖИТИ — І ВАШ
БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК
БУДЕ ПОДВОЄНО!

Краудфандінгова кампанія
Якорь 1

КРАУНДФАНДІНГОВА КАМПАНІЯ

Мета краудфандінгової кампанії — до 15.10.2021 зібрати 200 000 грн на промокампанію в підтримку всеукраїнської лінії безкоштовної психологічної допомоги для онкопацієнтів та їхніх близьких кол-центру #ВАРТОЖИТИ.

Кол-центр #ВАРТОЖИТИ не має жодного постійного джерела фінансування і працює виключно завдяки благодійним внескам небайдужих громадян та з допомогою поодиноких грантів.

Впевнені, що з 1 300 000 онкохворих українців левова частка як самих онкопацієнтів, так і їхніх родичів, друзів, колег потребує психологічної допомоги. Однак про можливість отримати безкоштовну підтримку наразі знають не так багато людей. Ми хочемо проінформувати українців усіх вікових категорій про роботу лінії навіть у найвіддаленіших куточках України.

В рамках промокампанії спродюсуємо, виготовимо і опублікуємо відеоролики та персональні блоги онкопацієнтів, у яких вони ділитимуться своїми історіями, аби надихнути онкохворих українців на боротьбу.

Виготовимо соціальні відео та аудіо-проморолики в підтримку лінії для трансляції на радіо та розміщення на цифрових платформах по Україні (метро, сітілайти), а також друковану продукцію для максимального поширення інформації серед онкопацієнтів та їхніх близьких.


Для реалізації промокампанії нам потрібні кошти на:

  1. Організацію фотосесії.

  2. Відеозйомку інтерв'ю.

  3. Організацію з онкопацієнтами блогів у текстовому форматі, який буде відрізнятися від відеозаписів.

  4. Монтаж відеороликів.

  5. Оплату послуг фотографа, оператора, гримера, оренду фотостудії, оренду техніки.

  6. Оплату заробітніх плат членам команди Фундації #ВАРТОЖИТИ, які займаються менеджментом зйомок та координують роботу кол-центру.

  7. Оплату послуг контент-менеджера та SMM-менеджера.

  8. Дизайн, роздрук та розповсюдження плакатів, буклетів і наліпок про роботу всеукраїнського безкоштовного кол-центру для онкопацієнтів та їхніх близьких #ВАРТОЖИТИ.

  9. Розробку комунікаційної стратегії щодо розповсюдження інформації про лінію психологічної підтримки #ВАРТОЖИТИ на потенційних платформах.

Партнер кампанії — МФ «Відродження»

Здійсніть благодійний внесок, а Міжнародний фонд
«Відродження» подвоїть вашу суму!


Міжнародний фонд «Відродження» — одна з найбільших
українських благодійних фундацій.
Місія: сприяння розвитку відкритого суспільства в Україні на
основі демократичних цінностей через підтримку значимих
громадських ініціатив.
Фонд заснований у 1990 році філантропом Джоржем Соросом
і входить до глобальної міжнародної мережі Фундацій Відкритого
Суспільства (Open Society Foundations).

Vidrodžennia-Logos-Horizontal-16-01 копия (2).png

ДАНІ ПО ЗВІБРАНИХ КОШТАХ

Кампанія триває до 15 жовтня 2021 року
* дані оновлюються щодня, грн

45

Доброчинців здійснило донейт 

172 041

Зібрано на організацію промокампанії в підтримку лінії психологічної допомоги кол-центру #ВАРТОЖИТИ
* 2.3 % — комісія платіжної системи Fondy

27 959

Залишилось зібрати
 
bottom of page